require('letter') - Rok Require, naklejki i nie tylko!

Hej hej!

Dawno nie otrzymaliście od nas żadnego newslettera! Stwierdziliśmy, że będziemy go trzymać na specjalne okazje, a główną uwagę nadal poświęcać podcastowi, co nie zmienia faktu żę dalej newslettery będą się pojawiać, bo jest to całkiem fajna metoda komunikacji z Wami :)

Ostatnio zdaliśmy sobie sprawę z tego, że Require Podcast 13 marca będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować coś fajnego by podziękować Wam, słuchaczom, za to że z nami jesteście! Gdyby nie Wy, to podcastu by nie było :)

Jak już mogliście/mogłyście usłyszeć w naszym najnowszym odcinku o Gatsby Conf (na który swoją drogą serdecznie zapraszamy), na nasz urodzinowy odcinek postanowiliśmy przygotować małe Q&A - wy zadajecie nam pytania, my na nie odpowiadamy 😄

Będzie to pierwszy odcinek tego typu i jesteśmy super ciekawi jak to wyjdzie! Potrzebujemy Waszej pomocy - musicie zadać nam pytania. Oczywiście nic za darmo, bo po wpisaniu pytania, możecie zapisać się na drop naklejek! Tak, dobrze słyszycie (a właściwie czytacie) - będziemy rozsyłać naklejki Require Podcast, i to za darmo! 🧅 (to znaczy, nie w pełni, bo musicie zadać nam pytanko :))

Więc może pojawić się pytanie - ale Adam, jak ja mam to zrobić, gdzie mam to pytanie wysłać? Spokojna głowa - we've got you covered. Wystarczy przesłać odpowiedź na poniższy formularz:

https://link.podcast.gq/1yr

Na jaki temat mogą być pytania? Dowolny! Od koloru skarpetek, przez nasze inne hobby, po technikalia podcastu czy programowanie! Nie obrazimy się na żadne pytanie, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie :)

Jeżeli macie jakieś wątpliwości - walcie śmiało odpowiedziami na tego maila - jesteśmy dostępni prawie 24h/dobę i z chęcią odpowiemy na każdą z nich! Zapraszamy również na nasz serwer na Discordzie, gdzie możecie z nami pogadać na luzie!

Pozdro! Adam z Require Podcast